parsianpardaz
04 اسفند 1401 - 22:21

۱۴ میلیارد ریال پوشاک به کمیته امداد بوشهر واگذار شد

بوشهر - مدیرکل اموال تملیکی استان بوشهر گفت: ۱۴ میلیارد ریال پوشاک از سوی اداره‌کل اموال تملیکی استان به کمیته امداد بوشهر واگذار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رحیم بهادری عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کمک به نهادهای حمایتی یک وظیفه عمومی است و در این راستا همکاری ویژه‌ای با کمیته امداد در کمک به نیازمندان و محرومان داریم.

وی از واگذاری پوشاک به نیازمندان زیر پوشش کمیته امداد خبر داد و بیان کرد: بیش از ۹۰ ردیف انواع پوشاک و کفش معادل ۱۴ میلیارد ریال برای جامعه هدف زیر پوشش کمیته امداد استان بوشهر واگذار شده است.

مدیرکل اموال تملیکی استان بوشهر اضافه کرد: این اقدام در راستای حمایت از افراد نیازمند بر اساس توافق سال جاری سازمان اموال تملیکی و کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام شده است.

وی با اشاره به واگذاری این کالاها در قالب فروش مذاکره‌ای در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) بوشهر افزود: همچنین در بهمن ماه سال جاری بیش از ۶۵ تن کالاهای فاقد مجوز مصرف، ممنوعه با ارزش ۶۳ میلیارد ریال به منظور حفظ و صیانت از سلامت جامعه امحا شد.

بهادری تصریح کرد: این کالاهای فاقد مجوزهای بهداشت و در راستای اجرای ماده ۴۱ و ۴۲ قانون تأسیس سازمان اموال تملیکی و به منظور صیانت از سلامت مردم با حضور و نظارت نمایندگان سازمان‌های ذی ربط و با رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های زیست محیطی در بوشهر امحا و از چرخه مصرف خارج شدند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1053282